Szukaj w treści

WSTECZ

WHAT #1/2018

Wino, samochody, relaks - podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia

WHAT czyli What's Hot in Austria.

Informacje o Dolnej Austrii i Austrii. W tym wydaniu: supercar z Dolnej Austrii, prestiżowy egzamin somelierski i kilka cennych informacji dla odwiedzających Dolną Austrię w celach turystycznych.

Gdzie spędzić wakacje z rodziną?

Turystyka

 Logo jest własnością Bundesverband für Urlaub am Bauernhof in Österreich

National Geographic poleca agroturystykę w Dolnej Austrii i innych regionach - Link do wyszukiwarki miejsc oferujących agroturystykę: Holidays on the Farm


W Dolnej Austrii powstał niesamowity samochód

Motoryzacja

Milan RED hypercar o mocy 1300KM - firma z Dolnej Austrii ma zamiar wyprodukować 99 takich supersamochodów - Strona producenta Milan Automotive. O cenę lepiej nie pytać. 


W Dolnej Austrii można zdać egzamin Master Sommelier

Wino

Master Sommelier Exam — po raz pierwszy w historii egzamin Master Sommelier w tym roku odbędzie się w Austrii w Klosterneuburg. 

To wielkie wyróżnienie i wyraz uznania dla Austrii, uchodzącej już od dawna na świecie za kolebkę winnej edukacji. To tutaj w 1860 w klasztorze Klosterneuburg powołano najstarszą na świecie szkołę winiarską.


Oferta Doliny Wachau dla miłośników dobrej kuchni i wypoczynku

Turystyka

Best of Wachau Goldclub - dostępny dla gości zagranicznych odwiedzających Dolinę Wachau program lojalnościowy, który obejmuje wyselekcjonowane 52 placówki: hotele, restauracje i cele wycieczek. W jego ramach podróżni mogą skorzystać z dodatkowych ofert, które uczynią pobyt w Dolnej Austrii niezapomnianym przeżyciem. 

Dürnstein/Wachau, Dolna Austria 


Hohe Wand nocą

Piękne miejsca

Hohe Wand w Dolnej Austrii i Droga Mleczna Post udostępniony przez Alexander Weixler (@alexander_weixler) na Instagramie.


Aktualne informacje na LinkedIn

ecoplus International

Polecamy obserwować nasz profil i hashtag #MadeInLowerAustria. Publikujemy tam informacje o naszej działalności i oferty współpracy B2B.

Marcin Mikulski, 2018-08-17 ecoplus International Polska

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa