Szukaj w treści

Jak to działa?

ecoplus International – Ułatwiamy współpracę 

ecoplus International GmbH jest firmą doradczą typu non-profit. Pomagamy austriackim firmom nawiązywać kontakty handlowe w Polsce. Polskim przedsiębiorcom oferujemy pomoc w pooszukiwaniu partnerów i dostawców do współpracy w różnorodnych branżach. Nasza oferta dla zainteresowanych firm to nieodpłatne kojarzenie partnerów biznesowych, wsparcie w pozyskaniu nowych partnerów, w poszukiwaniu nowych produktów i technologii do dystrybucji na polskim rynku.

Właścicielem Spółki jest ecoplus, die Wirtschaftsagentur des Landes Niederösterreich (Agencja Rozwoju Regionalnego Kraju Związkowego Dolna Austria) oraz Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien. ecoplus International GmbH oprócz oddziału w Polsce ma przedstawicielstwa również w Czechach, Bułgarii, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech. Właścicielem Agencji Rozwoju Regionalnego ecoplus jest kraj związkowy Dolna Austria (Land Niederösterreich)


Jak działamy?

Usługi kojarzenia biznesowego są bezpłatne

Jeżeli przychodzisz do nas z propozycją współpracy bądź zapytaniem o produkty, usługi i firmy z Dolnej Austrii, mamy dla Ciebie wiele możliwości współpracy.

Usługi, które oferujemy skierowane są do importerów, generalnych dystrybutorów, przedstawicielstw i samodzielnych przedstawicieli handlowych (współpraca prowizyjna). 

Na pierwszym etapie kojarzenia biznesowego sprawdzamy potencjał współpracy partnerów. Od firm i osób zainteresowanych współpracą oczekujemy zaangażowania i kompetencji zgodnych z profilem działalności danej firmy. 

Na żadnym etapie nie pobieramy opłat ani prowizji. Proponujemy jasne i proste zasady współpracy. Naszym celem jest możliwie jak najlepsze dopasowanie partnerów biznesowych i doprowadzenie do rozpoczęcia współpracy, która przyniesie Państwu konkretny efekt biznesowy.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa