Szukaj w treści

A TEC GRECO

Dostawca d rozwiązań specjalistycznych do piroprocesów po instalacje piroprocesów pod klucz

A TEC specjalizuje się w optymalizacji i doradztwie w zakresie piroprocesów w przemyśle cementowniczym. Od 1995 roku nasza firma dostarcza unikatową wiedzę na temat procesów. Posiadamy również strategicznych partnerów w wielu obszarach technologii procesowej.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy nieprzerwanie pracują nad produktami i procesami przeznaczonymi dla serca cementowni w celu poprawy i rozwoju procesów wypalania cementu. Zapewnia nam to wiodące miejsce w światowym przemyśle cementowniczym.

W 2010 roku A TEC i specjalista od palników GRECO postanowili połączyć swoje siły, aby wprowadzić globalne rozwiązania w zakresie piroprocesów.

GRECO jest jednym z wiodących specjalistów przemysłowej techniki spalania, palników i wyposażenia dodatkowego. Najważniejsze techniczne podstawy funkcjonowania palników GRECO do pieców obrotowych bazują na kalkulacjach i badaniach prof. Clemente Greco (1937-2003), który wykładał w Instytucie Termodynamiki w Brazyli.

Produkty

A TEC – specjalista technologii i inżynierii procesów produkcji cementu

Oferta A TECH sięga od specjalistycznych rozwiązań po instalacje piroprocesów „pod klucz”. Bazuje ona na wysokich standardach technicznych, rozwiązaniach szytych na miarę i wysokiej elastyczności. Optymalizacja procesów A TEC to kompleksowe spojrzenie na cały piroproces w celu rozpoznania potencjału optymalizacji, wykonania obliczeń i dokonania zmian oraz interwencji we właściwych miejscach.

A TEC Consulting – Wiemy jak

Podstawowym założeniem podczas budowy nowych instalacji albo modernizacji istniejących jest dostęp do niezależnych badań rynku, aby móc dokonać wyboru właściwych procesów i odpowiedniego wyposażenia, aby skrócić czas implementacji i w znaczny sposób obniżyć łączne koszty. Chcąc podjąć właściwą decyzję, inwestorzy i operatorzy instalacji polegają na A TEC.

Pozostałe usługi A TEC GRECO

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa