Szukaj w treści

brem.technik Maschinenbau GmbH

Projektowanie, konstrukcja, produkcja i dostawa rozwiązań budowy maszyn - od małych urządzeń po zrobotyzowane instalacje

Przedsiębiorstwo brem.technik istnieje od 2004 roku. Nasze usługi obejmują rozwój, konstruowanie, wytwarzanie oraz dostawę rozwiązań dla budowy maszyn. Nasze projekty osiągają różne rozmiary – od małych urządzeń i specjalnie wyprofilowanych pojedynczych części wysokiej klasy aż po przenośniki, urządzenia w pełni lub częściowo zautomatyzowane i zrobotyzowane. Jako Państwa partner troszczymy się o kompleksową realizację prfojektu. Obok wysokiej jakości produktów do naszych mocnych stron należą rzetelność i terminowość.

Działamy w następujących obszarach:

Zarządzanie projektem
W razie potrzeby poszerzenia produkcji dbamy o techniczną konsultację, dostawę, gwarancję jakości, zabezpieczenie terminu oraz kosztów.

Tworzenie rozwiązań
Tworzymy indywidualne rozwiązania budowy maszyn do różnorodnych zastosowań zgodnie z naszym motto: Pomysły potrzebują rozwiaząń! Jeśli znają Państwo proces, my przekładamy go na zastosowanie odpowiednich maszyn.

Automatyzacje
brem.technik planuje, dostarcza i uruchamia urządzenia automatyczne każdego rodzaju.

Urządzenia
Konstruujemy i wytwarzamy dla naszych klientów urządzenia oraz części do montażu.

Aparatura doświadczalna
Stworzyli Państwo własny produkt albo opracowali własną metodę wytwarzania, ale nie chcą Państwo od razu inwestować w urzązenia? Oferujemy Państwu aparaturę doświadczalną do szczegółowych testów, zanim poczynią Państwo większe inwestycje.

Analizy ekonomiczne
Nie zawsze pełna automatyzacja przy zastosowaniu robotów jest najlepszym rozwiązaniem. Analizujemy i oceniamy dla Panstwa zaplanowane inwestycje i na życzenie opracowujemy najlepsze rozwiązanie.

Chwytak zrobotyzowany
Specjalistyczny chwytak do instalacji zrobotyzowanych jest dla nas jednym z najbardziej ekscytująych wyzwań. Im bardziej złożona geometria i zadania do wykonania, tym więcej przyjemności podczas tworzenia.

Modyfikacja części zamiennych maszyn
Optymalizujemy części zamienne maszyn, aby poprawić ich wydajność, trwałość i koszty. Często dzięki temu części zamienne są szybciej dostępne.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.bremtechnik.at

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa