Szukaj w treści

CULUMNATURA Wilhelm Luger GmbH

Ekologiczne i certyfikowane kosmetyki naturalne dla zakładów fryzjerskich i kosmetycznych, które oferują swoim klientom pielęgnację produktami naturalnymi

Ekologiczna pielęgnacja skóry i włosów spotyka się obecnie również z dużym odzewem w branży fryzjerskiej i kosmetycznej. 

Coraz więcej klientów życzy sobie pielęgnacji z użyciem w pełni naturalnych produktów. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w obszarze kosmetyków naturlanych, CULUMNATURA jest odpowiednim partnerem dla zakładów fryzjerskich i kosmetycznych. 

Osoby z nadwrażliwością, problemami ze skóra i alergiami mogą ponownie dzięki CULUMNATURA cieszyć się wizytą u fryzjera. 

Firma stawia na certyfikowaną ekologicznie pielęgnację skóry i włosów, ze szczerą deklaracją składników naszych produktów, aby chronić człowieka i środowisko – zgodnie z zasadą „czego nie ma na etykiecie, nie trafia do środka”.

Nasze produkty są zaprojektowane na zasadzie klocków – tzn. wszystkie produkty można ze sobą łączyć. Dzięki temu każdy klient otrzymuje optymalną pielęgnację, dopasowaną do indywidualnych wymagań skóry i włosów. 

Firma oprócz Austrii jest obecna również na rynku międzynarodowym, w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Polsce, Francji i Luksemburgu. Sprzedaż produktów prowadzona jest przez właścicieli zakładów bądź osoby prowadzące samodzielną działalność w branży kosmetycznej. 

Produkty

  • Włosy: szampon, balsam, spray proteinowy, spray nawilżający, kuracja mineralna, produkty do stylizacji, nożyczki do włosów, szczotki, grzebienie, roślinne farby do włosów
  • Skóra: emulsja oczyszczająca, balsam, woda do skóry, olejek pielęgnacyjny, lotion, pielęgnacja ust, szczotki do twarzy, ciała i dla niemowląt
  • Pozostałe: olejki eteryczne, dezodoranty, pasta do zębów, zapachy, ręczniki, herbata ziołowa

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa