Szukaj w treści

DIMOVE GMBH

Urządzenie treningowe DIMOVE WAVEpro do jednoczesnego treningu koordynacji, równowagi i budowy mięśni

DIMOVE produkuje innowacyjne urządzenia treningowe dla sportu wyczynowego, zawodowego i rehabilitacji. Wszystkie produkty DIMOVE pochodzą z Austrii i są rozwijane w praktycznej współpracy z ekspertami medycyny, techniki i fizjologii.

Nowoczesne urządzenie treningowe serii DIMOVE, DIMOWE WAVEpro jest pierwszym na świecie urządzeniem dla sportu wyczynowego, które pozwala trenować jednocześnie i równolegle koordynację, równowagę i budowę mięśni. Służy ono do wzmocnienia budowy tułowia, stabilności pleców, oraz do budowy mięśni stawów i lepszej stabilności stawów skocznych. Dzięki temu urządzeniu poszerzane są granice obciążenia sportowców. Poprawiane są wzorce ruchowe. Wzrasta siła i obustronna elastyczność.

Ponadto nasze innowacyjne urządzenie z setkami zróżnicowanych ćwiczeń oferuje nowe wrażenia dla odwiedzających kluby fitness. W ramach treningu personalnego klienci poprzez inteligentny trening o wiele efektywniej osiągają swoje cele treningowe i rozwijają wzmacniają swoje zdolności psychofizyczne.

DIMOVE WAVEpro jest rozszerzeniem treningu funkcjonalnego TRX albo Powerplate. Aktywny samosterowany ruch gwarantuje skuteczność i wydajność treningu.

Referencje w sporcie wyczynowym m.in.: Mistrzyni Świata w Supergigancie, Elisabeth Görgl; profesjonalny siatkarz, Clemens Doppler czy kluby piłkarskie jak BVB Borussia Dortmund i FK Austria Wien.

Produkty:

Urządzenie fitness DIMOVE WAVEpro

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa