Szukaj w treści

EBE Mobility & Green Energy GmbH

Rozwój i produkcja infrastruktury ładowania pojazdów (kontrolery) do sterowania i monitoringu stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

EBE Mobility & Green Energy i jego innowacyjne, mające przyszłość produkty i rozwiązania EBE UniCharge oraz powiązane z nimi aplikacje, oprogramowanie i usługi należy do prekursorów innowacji w obszarach elektromobilności, zarządzania energią i smart energy.

Produkty i rozwiązania

  • Rozwój produktów i rozwiązań hardware i software do sterowania i monitoringu stacji ładowania pojazdów elektrycznych, infrastruktury ładowania i zarządzania energią. EBE Mobility & Green Energy projektuje i produkuje kompaktowe komponenty, kontrolery ładowania, jak również EVSE – sterowniki Electric Vehicle Supply Equipment najnowszej generacji i sprzedaje je branży producentów i operatorów infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.
  • W obszarze zarządzania punktami ładowania EBE Mobility & Green Energy projektuje i dostarcza innowacyjne systemy backendowe, serwisy do ładowania i rozliczania do zarządzania, monitoringu, analizy i zdalnej konserwacji stacji ładowania i przynależnej infrastruktury ładowania / rozdzielania energii.
  • W obszarze zarządzania energią na pierwszym planie znajdują pojęcia jak akumulacja, ocena, analiza, sterowanie i wizualizacja energii. Za pomocą EBE UniCharge LLEM – lokalnego zarządzania obciążeniem infrastruktury ładowania w budownictwie biurowym i mieszkaniowym EBE Mobility posiada odpowiednie rozwiązanie do integracji stacji ładowania pojazdów w istniejących obiektach jak również w nowym budownictwie biurowym i mieszkaniowym. Interfejsy łączące z instalacjami fotowoltaicznymi i ładowanie zoptymalizowane pod instalacje PV uzupełniają obszary naszego działania.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa