Szukaj w treści

fab4minds Informationstechnik

Biznesowe rozwiązania IT dla wszystkich form organizacji

Inteligentne biznesowe rozwiązania IT następnej generacji

fab4minds oferuje nowoczesne oprogramowanie dla kluczowych aplikacji do prowadzenia biznesu.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się zapewnieniem jakości i śledzeniem pochodzenia artykułów spożywczych. Kluczową kompetencją jest budowa specjalnych rozwiązań programistycznych, które są idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw branży spożywczej.

Szeroka paleta produktów fab4minds umożliwia odzwierciedlenie całkowitego przepływu towarów.  Systemy fab4minds spełniają następujące kluczowe wymogi:

Gwarancja pochodzenia (możliwość śledzenia pochodzenia produktów)
Nadzór i realizacja kontroli i certyfikacji
Realizacja badań laboratoryjnych
Administracja (Sterowanie, CRM, itp.)

Zespół doradców fab4minds wspiera klientów od momentu zdefiniowania wymagań, przez koncepcję, projektowanie oraz przeprowadzenie efektywnych i akceptowalnych społecznie wdrożeń IT.


Produkty:

Poprzez duże indywidualne możliwości konfiguracji aplikacji, fab4minds umożliwia realizację licznych personalizowanych oczekiwań poszczególnych branż:

Artykuły spożywcze: oprócz wymogów w zakresie gospodarki materiałami fab4minds jest także wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań kontroli i certyfikacji opartych o workflow

  • Usługi: fab4minds jest wiodącym, międzynarodowym dostawcą w obszarze systemów zapewnienia jakości i zarządzania obiegiem dokumentów opartych o workflow.
  • Produkcja: fab4minds wspiera w idealny sposób procesy produkcji maszynowej i ręcznej. Integracja mobilnych systemów skanowania jak również przygotowywanie planów produkcji jest kluczowym zagadnieniem w tej branży.
  • Handel: fab4minds oferuje dla handlu detalicznego i hurtowego indywidualnie konfigurowane kompleksowe systemy zarządzania.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa