Szukaj w treści

FARM GOLD Handels-GmbH

Suszone owoce, nasiona oraz mieszanki owoców i orzechów

Specjalista od suszonych owoców

FARM GOLD zalicza się do wiodących dostawców suszonych owoców, orzechów i nasion. Firma zaopatruje handel spożywczy, producentów żywności, branżę hotelarską i gastronomię, piekarnie i cukiernie w wysokiej jakości produkty albo surowce.
W umiejętny sposób FARM GOLD łączy przy tym tradycję z innowacją. Od siedmiu dekad FARM GOLD troszczy się o indywidualne życzenia klientów i dostarcza surowce o określonej jakości i stopniu przetworzenia. FARM GOLD zajmuje się również uszlachetnianiem swoich produktów bezpośrednio we własnej manufakturze.

Produkty:

  • FARM GOLD Classic (możliwość produkcji marki własnej): suszone owoce, nasiona, owoce kandyzowane, orzechy, mieszanki
  • GoldTHEKE mieszanki i monoprodukty: mieszanki orzechów i owoców (m.in. uszlachetnione zawartością insektów), wysokiej jakości nasiona, kwiaty, orzechy, mieszanki orzechów szlachetnych
  • FARM GOLD Bio: produkty certyfikowane ekologicznie, w zależności od życzenia pod marką FARM GOLD albo własną.
  • FARM GOLD Backprofi: bakalie, jak blanszowane, cięte, siekane albo mielone orzechy i pestki, a także całe orzechy i połówki orzechów włoskich do celów dekoracyjnych, jak również klasyczne dodatki jak np. wiórki kokosowe, rodzynki albo mak.

Jakość produktów gwarantują własne i zewnętrzne kontrole laboratoriów. Wszystkie produkty dostarczane przez FARM GOLD są kontrolowane w Austrii i odpowiadają austriackim standardom żywności.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa