Szukaj w treści

Frozen Power GmbH

Lody i batony proteinowe dla świadomych koneserów – bez cukru, bez glutenu i o zmniejszonej zawartości tłuszczu

Smak i wartości odżywcze w perfekcyjnej symbiozie

Wysoka zawartość białka, brak cukru, brak glutenu, niska zawartość tłuszczu i genialny smak – firma Frozen Power GmbH skupia wszystkie te atrybuty w swoich lodach proteinowych.

Lody dla wszystkich, którzy prowadzą nowoczesny, nastawiony na zdrowe odżywianie i dobre samopoczucie styl życia i nie chcą przy tym rezygnować z przyjemności.

Oprócz szerokiej palety lodów w kubkach nasza manufaktura posiadająca certyfikat IFS wyprodukowała pierwszy na świecie mrożony baton lodowy – bez dodatku cukru i z dziesięciokrotnie mniejszą zawartością tłuszczu niż tradycyjne lody. Lody Frozen Power na bezglutenowym herbatniku, pokryte delikatną czekoladą i uszlachetnione chrupiącym toppingiem orzechowym zachęcają do świadomej konsumpcji.

Trzy pozostałe kreacje uzupełniają nasz asortyment.

Pasja, know-how w branży technologii spożywczych i prawie 100 lat doświadczenia w produkcji lodów tworzą bazę do produkcji wysokowartościowych lodów proteinowych. Wszystkie produkty obchodzą się bez dodatku cukru i są jedyne pod względem swojej kompozycji składników odżywczych i smaku.

Produkty:

  • Kubek lodów proteinowych 210ml (rodzaje: nugat, wanilia, orzech laskowy, borówka, kakao, mango
  • Kubek lodów proteinowych 480ml (rodzaje: nugat, kakao, wanilia)
  • Lodowy baton proteinowy 65g (rodzaje: Dark Chocolate, Creamy Choco, Crispy Hazelnut, Strawberry Vegan)

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa