Szukaj w treści

Haubis GmbH

zaopatrzenie handlu spożywczego, gastronomii i hotelarstwa w zapieczone głęboko mrożone ciasto do wypieków, półwypieczony chleb i pieczywo, produkty cukiernicze pizzę i przekąski

Chleb i pieczywo, które smakują jak kiedyś

Firma Haubis czaruje z mąki i wody, drożdży, nasion zbóż i soli pierwszorzędny chleb i pieczywo dla handlu spożywczego i gastronomii.  Liczące ponad 800 pracowników międzynarodowe przedsiębiorstwo w kwestii jakości nie pozostawia niczego przypadkowi i rezygnuje ze wszelkich chemicznych dodatków środków barwiących i konserwujących oraz tłuszczy trans i tym podobnych.  To, co pozostaje, to naprawdę dobry chleb wyprodukowany ze 100% wykwintnej austriackiej mąki i regionalnych składników z dużym udziałem produktów ekologicznych.

Produkty Haubis posiadają certyfikat IFS Food standard i noszą znak AMA Gütesiegel, AMA Bio Siegel oraz znaczek certyfikowanego europejskiego rolnictwa ekologicznego (AT-BIO-902)

Z pomocą Haubis każdy może stać się mistrzem piekarnictwa - Dzięki technologii półwypieków Haubis. Codziennie nasza firma dostarcza do ponad 5500 klientów w handlu spożywczym i gastronomii oraz hotelarstwie zapieczone głęboko mrożone ciasto, półwypieczony chleb i pieczywo, wykwintne produkty cukiernicze oraz pizzę i przekąski.  Asortyment uzupełniają produkty bezglutenowe i bezlaktozowe.

Sieć aktualnych partnerów w handlu spożywczym sięga od sklepów „za rogiem” po duże międzynarodowe sieci marketów. Produkty Haubis są dostępne nie tylko w wypieczonej na gotowo postaci, lecz także w różnych stopniach wypieczenia – dla każdego klienta coś odpowiedniego.

  • Produkty głęboko mrożone: produkty głęboko mrożone Haubis należy rozmrozić przed konsumpcją, dotyczy to przede wszystkim produktów cukierniczych Haubis
  • Produkty półwypieczone: wybrane chleby i pieczywo są wypiekane w Haubis w dwóch trzecich a następnie mrożone szokowo, aby zachować aromat. po składowaniu i dostawie w temperaturze -18°C Kreacje trafiają do pieca i są tam pieczone przez około 10 minut.
  • Ciasto zapieczone i zamrożone: głębokomrożone w zapieczone ciasto to żywe ciasto, które zostało zapieczone w Haubis, a potem zamrożone szokowo. Ciasta wypiekane są na miejscu od A do Z. Ciasta można formować na nowo albo dowolnie udekorować.

Asortyment produktów

  • chleb i bagietki: chleb ekologiczny, chleb, chleb specjalny (np. w formie serca itp.), bagietki
  • pieczywo i bułki: pieczywo białe, pieczywo z ziarnami, pieczywo specjalne (pieczywo z makiem, bułki ciemne, placki itp.)
  • produkty cukiernicze: brioszki, pączki, donuty, ciasto, drożdżówki, makarony, torty itp.
  • pizza i przekąski: różne pizze, pizza bagietki, przekąski śniadaniowe, tarty flambée itp.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa