Szukaj w treści

INAUT Automation GmbH

Ekspert automatyzacji w zakresie zbierania i kontroli danych w branży technologii ochrony środowiska i instalacji przemysłowych.

INAUT jako ekspert od automatyzacji jest kompetentnym partnerem w zakresie zbierania i kontroli danych w obszarze technologii ochrony środowiska i instalacji przemysłowych.
Firma INAUT oprócz swojego głównego obszaru działalności jest również znana w branży techniki pomiarowej. Oprócz wieloletniego doświadczenia pracowników INAUT może pochwalić się również brakiem zależności od określonego producenta komponentów. Dzięki niej możliwe jest znalezienie rozwiązań niezależnych od producenta, idealnie i indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta. INAUT jest kompetentnym partnerem, jeśli chodzi o doradztwo, projektowanie, budżetowanie, instalację i serwis w zakresie automatyzacji. INAUT posiada w swoim portfolio również mobilne urządzenia pomiarowe oraz takie, które można stosować niezależne od dostępnych możliwości podłączenia.

Produkty:

 • invilution
  Instalacje invilution dają pełną kontrolę nad wszystkimi informacjami instalacji i gwarantują wysoki poziom dyspozycji instalacji poprzez zoptymalizowane koncepcje sterowania i pomysłowy system meldunkowy.
 • cloud automation
  Sterowanie odbywa się na miejscu i jest obsługiwane przez przeglądarkę internetową na komputerze albo na urządzeniach mobilnych. Rozwiązania są szyte na miarę.
 • wasserstand.info
  Niezawodne i kompleksowe systemy wczesnego ostrzegania dla terenów zagrożonych powodziami.
 • Telemetrie / mydatanet
  Duża ilość funkcji umożliwia wielostronne zastosowanie naszego systemu. Chcecie dokonywać Państwo pomiarów w danym miejscu i nie możecie położyć kabli prowadzących do miejsca pomiaru? Jeżeli to zadanie wydaje się niemożliwe, INAUT jest właściwym partnerem dla Was.
 • Raven-Eye
  RAVEN-EYE® jest nowym bezdotykowym radarowym czujnikiem przepływu firmy Flow-Tronic specjalizującej się w pomiarach przepływu w rurociągach grawitacyjnych. Jest to kombinacja najwyższej jakości techniki pracującej w sposób bezkontaktowy z prostą integracją z istniejącą technologią sterowania procesami i systemami przesyłu na odległość o niedającym się pobić stosunku ceny do wydajności.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa