Szukaj w treści

Joma Kunststofftechnik GmbH & Co. KG

Specjalista w dziedzinie opakowań z tworzyw sztucznych i szczelnych opakowań pierwotnych w różnych wariantach

Excellence in Plastic Packaging
Joma jest synonimem innowacyjnych produktów w branży tworzyw sztucznych i uchodzi na całym świecie za specjalistę w produkcji szczelnych opakowań pierwotnych dla następujących gałęzi przemysłu: branża farmaceutyczna, kosmetyczna, spożywcza i chemiczna.

 • Joma Securibox
  Uniwersalny, elastyczny i szczelny system pojemników, składający się z 21 rozmiarów opakowań, które gwarantują niezawodną ochronę pudrów, maści, kremów, pigułek, tabletek i kapsułek. Rozwój licznych innych zastosowań umożliwiają nowe innowacyjne produkty – JOMA Creme Dispenser, JOMA Streuerbox, JOMA Tablettenspender i Securibox z osuszaczem albo pochłaniaczem wilgotności.
 • Joma młynki do przypraw
  zaliczają się do najlepszych na świecie i gwarantują poprzez optymalne dopasowanie żaren do każdego mielonego produktu najwyższy stopień wydobycia aromatu. Są obecnie dostępne również z żarnami ceramicznymi.

Securibox i młynki do przypraw są również dostępne w wersji Joma Nature®, która produkowana jest wyłącznie z odnawialnych, czysto roślinnych surowców.

 • DuoFlapperCap
  Idealne uzupełnienie oferty młynków do przypraw. Wieczko z posypywaczką z innowacyjnym zamknięciem zapewniającym nienaruszalność zawartości, regulowanym otwarciem posypywaczki i łatwą obsługą dzięki aktywnym zawiasom. Daje ono optymalną ochronę aromatu również po pierwszym otwarciu dzięki specjalnym szczelnym krawędziom.
 • Dyspenser kremu
  System próżniowych pompek przekonuje regulowanym, trzystopniowym ustawieniem dozowanej ilości, samozamykającą nasadką ochronną, zintegrowaną podwójną ochroną nienaruszalności zawartości i licznymi możliwościami personalizacji.

Zamknięcia, które są szczególnie długotrwałe i odporne na czynniki zewnętrzne należą do kluczowych kompetencji firmy Joma.

Na zapytanie Joma oferuje liczne rozszerzenia standardowego asortymentu do wszechstronnych, specjalistycznych zastosowań.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa