Szukaj w treści

KMH - Ideenschmiede

Produkcja i sprzedaż ławek dla dzieci

Od roku 1977 Karl M. Hufnagl zajmuje się rozwojem innowacyjnych produktów,  które są następnie wprowadzane na rynek pod ochroną patentową.

Wiele wyróżnień (jak np. Nagroda Izby Rzemieślniczej, Nagroda Ochrony Środowiska, Nagroda za Innowację itd.) dokumentują osiągnięcia tego małego rodzinnego przedsiębiorstwa na austriackim rynku.

Głównym obszarem zainteresowań firmy jest badanie rynku, rozwój innowacyjnych produktów do momentu osiągnięcia dojrzałości do produkcji/sprzedaży przy współudziale odpowiednich partnerów.

Najnowszy produkt KMH, kombinacja stołu i ławki dla małych dzieci jest już dobrze znany na austriackim rynku. Następnym etapem naszego rozwoju jest zdobycie rynku europejskiego, a w szczególności rynku Europy Wschodniej.

Produkty:

Kombinacja stołu i ławki dla dzieci w wieku od 1-5 lat

Bezpieczeństwo
W przeciwieństwie do spotykanych powszechnie w handlu mebli dzieciecych w naszej wersji ławka i stół są ze sobą stale połączone. Pozwala to zapobiec ewentualnemu przewróceniu bądź poślizgnięciu. Wszystkie narożniki są zaokrąglone. Wynikiem połączenia tych rozwiązań jest najwyższe bezpieczeństwo. Wszystkie zastosowane przez nas ekologiczne lakiery i kleje posiadają certyfikaty poświadczające ich brak szkodliwości.

Wykonanie
Wszystkie części są wykonane z wielowarstwowych płyt z bardzo stabilnego naturalnego drewna brzozy. Płyty malowane są po stronie użytkowej lakierem bezbarwnym. Blat stołu otoczony jest z trzech stron wystającą ponad jego powierzchnię listwą, która skutecznie zapobiega spadaniu zabawek.

 

 

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa