Szukaj w treści

Marchfeldrasen GmbH

Trawniki ogrodowe, trawniki sportowe, trawniki cmentarne, trawniki golfowe, trawniki do miejsc zacienionych i trawniki śródziemnomorskie

Zielona jakość życia: Marchfeldrasen®

Zieleń to życie! – Zieleń to Marchfeldrasen®

Nic nie opisuje pojęcia zieleni lepiej niż dobrze wyglądający trawnik. To przekonanie naszej firmy. Najważniejsza dla Marchfeldrasen® jest produkcja trawników spełniających wszystkie wymagania w sposób zrównoważony i chroniący zasoby naturalne. Czy chodzi o prywatne ogrody, miejsca publiczne, ośrodki wypoczynku i sportu, pola golfowe, parki czy cmentarze - Marchfeldrasen® to jakość polecana i stosowana w całej Austrii przez wiodących architektów ogrodów i krajobrazu oraz wykonawców.

Optymalne dopasowanie do podłoża – bez filcu i chwastów:

Niezabudowane przestrzenie, łagodny klimat i żyzne gleby Marchfeld są ojczyzną wielu wartościowych roślin. Miejsce, w którym działają siły natury, gdzie Dietrich Iser i jego zespół od wielu lat hodują z najlepszych gatunków traw jedyne w swoim rodzaju trawniki. Wytrzymałe, wolne od chwastów, szybko regenerowalne i dopasowujące się do podłoża – to czynniki tworzące jakość tego świetnie sprzedającego się produktu z Dolnej Austrii.

Ciesz się trawnikiem w kilka dni: rolowany trawnik nadaje się do natychmiastowego użytku i w porównaniu z trawnikami sianymi daje rok przewagi przy mniejszym nakładzie pracy.
Połóż, podlewaj i ciesz się!

 

Produkty:

  • Trawniki sportowe, trawniki ogrodowe
  • Trawniki cmentarne, trawniki na pola golfowe
  • Trawniki do powierzchni zacienionych i do ogrodów śródziemnomorskich

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa