Szukaj w treści

MIRAPLAST GmbH

Wytwarzanie narzędzi i projektowanie elementów konstrukcyjnych z tworzywa sztucznego

Od początku istnienia Miraplast jest rzetelnym partnerem w zakresie rozwiązań technicznych. Proste struktury rodzinnego przedsiębiorstwa umożliwiają wysoką elastyczność i pozwalają szybko realizować Państwa życzenia. Dla naszych klientów świadczymy wsparcie od momentu powstania idei produktu, która czasem zaczyna się od prostego odręcznego szkicu.

Wspólnie projektujemy z odpowiednich tworzyw sztucznych elementy konstrukcyjne, przejmujemy produkcję narzędzi i zapewniamy produkcję seryjną elementów. Z biegiem lat udało nam się w ten sposób pozyskać klientów w wielu różnych branżach.

Na początku zajmowaliśmy się produkcją elementów dla przemysłu oświetleniowego (produkcja lamp). Z biegiem czasu doszło do współpracy z projektantami i do rozwoju produktów i rozwiązań obszarze systemów POS najwyższej jakości.

Ta ścisła i wieloletnia współpraca czyni z nas ważnego partnera projektującego i produkującego rozwiązania techniki mocowań.
Konsekwencją naszego silnego zaangażowania w produkcję narzędzi było pozyskanie klientów w branży automotive, dla której wytwarzamy narzędzia i elementy reflektorów, tras kablowych i napinaczy pasów.

Produkty:

Do naszych kluczowych kompetencji należy produkcja odlewów wtryskowych i ciśnieniowych o maksymalnych rozmiarach 800 x 800 mm. Do dyspozycji mamy wszystkie popularne metody wytwarzania jak obróbka elektroerozyjna, wycinanie termiczne, frezowanie i frezowanie HSC. Oprócz narzędzi do odlewów wtryskowych produkujemy również mniejsze urządzenia do pomiaru i montażu elementów.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa