Szukaj w treści

Narzt Fruchtweine by Christoph Narzt

Aromatyczne wegańskie wina owocowe w smakach: dereń, morela, jeżyna, malina, pigwa, renkloda, żółta malina, dziki bez, śliwka, wiśnia, czereśnia, gruszka, brzoskwinia

Charakterystyczny dla win owocowych Narzt jest ich wielowarstwowy smak i zapach. Christoph Narzt do produkcji swoich win owocowych używa najwyższej jakości składników – głównym składnikom win są ekologiczne owoce leśne z Dolnej Austrii. Wszystkie wina owocowe są wegańskie.

Produkcja win owocowych odbywa się ręcznie i różni się trochę od konwencjonalnej produkcji wina. Alkohol wina owocowego powstaje przez fermentację użytych owoców, które zapewniają niepowtarzalne i aromatyczne doznania smakowe.

Christoph Narzt nie dodaje ani alkoholu, przeprowadza jedynie destylację. Wina dojrzewają przynajmniej rok przed butelkowaniem.

Wina owocowe nadają się doskonale jako wina deserowe.

Produkcja odbywa się w zależności od dostępności owoców i częściowo w niewielkich ilościach. Z tego względu nie każdy gatunek jest cały czas dostępny.

Asortyment win obejmuje:

Dereń, morela, jeżyna, malina, pigwa, renkloda, żółta malina, dziki bez, śliwka, wiśnia, czereśnia, gruszka, brzoskwinia

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa