Szukaj w treści

OC BLOCK - Koch Vertriebs KG

OC Block oferuje systemy bloczków budowlanych do domów pasywnych. Od podłoża aż po dach - bez mostków cieplnych i odporne na trzęsienia ziemi

OC Block oferuje systemy budownictwa blokowego dla domów pasywnych – począwszy od płyty fundamentu aż po dach. OC Block gwarantuje konkretne oszczędności w systemie budownictwa surowego, izolacji, zużycia energii, czasu i kosztów budowy. System blokowy umożliwia szybkie postawienie masywnych, wolnych od mostków cieplnych i – w zależności od potrzeb – odpornych na trzęsienia ziemi konstrukcji. Inwestorzy domów wybudowanych technologią OC Block mówią o kosztach ogrzewania rzędu 150 do 250 EUR na rok w wolnostojącym domu jednorodzinnym.

Dalsze korzyści

  • Mobilna produkcja bloczków EPS: produkcja elementów w miejscu budowy przy rocznej wydajności 1 miliona elementów oszalowania z EPS (=ok. 100 budynków mieszkalnych) daje korzyści logistyczne i ekonomiczne.
  • Technicznie rozwinięty system montażu z najlepszym współczynnikiem U (0,07 Wm²/K) na rynku – do posadzek, ścian, sufitu i dachu oraz akcesoria (ościeżnice okien, klocki montażowe do markiz itd.)

Produkty:

  • Systemy bloczków do domów budowlanych
  • Wanny fundamentowe: izolacka pod betonową płytą fundamentu ze współczynnikiem U do 0,121 Wm²K, ściany w jakości domu pasywnego ze współczynnikiem U do 0,07 Wm²K (przy 52,5 cm grubości ściany)
  • Zbrojone stalą elementy szalunkowe z EPS do sufitów i dachów
  • Elementy specjalne: wolne od mostków cieplnych ościeżnice i systemy montażu fasad itd.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa