Szukaj w treści

PepUpLife GmbH

Łatwa samodzielna hodowla kiełków z użyciem ekologiczncyh saszetek z kiełkami i ekologicznych kubków do kiełkowania z sitkiem – z kiełkami fasoli mung, lucerny, kozieradki, rzodkiewki albo dwoma różnymi mieszankami kiełków w jakości ekologicznej

Łatwy sposób uprawy kiełków w domu – za pomocą innowacyjnych saszetek i kubków z organicznymi kiełkami firmy PepUpLife

Kiełki to witalna żywność, bogata w witaminy, minerały, pierwiastki śladowe i wtórne substancje roślinne, które poprzez swoją wysoką zawartość błonnika wspierają zdrowie. Kiełki dojrzewają w ciągu 3-5 dni do pełnowartościowych roślin – o każdej porze roku, nie wymagają długiej drogi transportu do sklepu i ze sklepu do klienta, nie stosuje się do nich chemii i maszyn. Każdy może uprawiać kiełki samodzielnie w domu, bez wielkiego nakładu pracy i miejsca.

PepUpLife oferuje wszystkie produkty, które potrzebne są do hodowli kiełków – koncentrując się przede wszystkim na naturalnych, zdrowych i wysokojakościowych produktach. PepUpLife proponuje dwa różne pomysły uprawy kiełków:

SASZETKI Z KIEŁKAMI EKOLOGICZNYMI

Praktyczne saszetki z kiełkami dostępne w wielu wariacjach: dwie zróżnicowane mieszanki kiełków, kiełki fasoli mung, lucerny, nasiona kozieradki i rzodkiewki.

Założenia są proste:

Potrzebne jest naczynie z wodą i saszetka z kiełkami – w saszetce PepUpLife wszystko jest gotowe do użycia – należy ją, tak jak torebkę herbaty, włożyć do naczynia napełnionego wodą i gotowe! 

EKOLOGICZNY KUBEK Z KIEŁKAMI

Za pomocą ekologicznego kubka z kiełkami PepUpLife kiełki można hodować samodzielnie bez użycia dodatkowego naczynia. Ekologiczny kubek z innowacyjną funkcją odsączania jest napełniony mieszanką kiełków PepUpLife – wystarczy dolać wody i gotowe!

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa