Szukaj w treści

Rheinzink Austria GmbH

Wytwarzanie elementów dachów, fasad, odwodnienia dachów oraz powłok elementów konstrukcyjnych z blachy tytanowo-cynkowej

Nasza firma jest nie tylko numerem jeden na świecie jeśli chodzi o blachy tytanowo-cynkowe – Rheinzink to również marka materiału. Tytan-cynk jest materiałem niezwykle wszechstronnym i cieszy się dzięki temu wielkim uznaniem międzynarodowych architektów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o dachy, fasady, lukarny, szczyty czy okładziny kominków, Rheinzink oferuje indywidualne i najwyższej jakości rozwiązania poparte ponad 40-letnim doświadczeniem. Długa żywotność i dobre właściwości recyklingowe blachy tytanowo-cynkowej czynią z niej wiodący materiał do klasycznego odwodnienia dachów.

Rheinzink działa na 5 kontynentach, posiada przedstawicielstwa w 30 krajach i poprzez własne rozwiązania wyznacza nowe standardy np. blachy patynowane w procesie produkcji.

Na liście naszych referencji znajdują się m.in. takie obiekty jak Tschuggen Grand Hotel w Arosie, budynek „Beehive” w Kalifornii i Akademia Energii w Samsø.

Produkty:

  • Systemy dachowe
  • Elewacje
  • Wnętrza
  • Półprodukty

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa