Szukaj w treści

sa3

Kosmetyki

Dążenie do nieprzemijającego piękna
Sa3 Magic Lashes w sposób udowodniony przedłuża rzęsy
Produkty Sa3® są wynikiem dziesięcioleci doświadczenia i intensywnych badań laboratorium Science Austria Lab.
Celem naszego przedsiębiorstwa jest rozwój wyjątkowych i ekskluzywnych receptur, które są proste w zastosowaniu, a przede wszystkim wysoce efektywne. Produkty Sa3® są wytwarzane pod stałą kontrolą, aby w sposób szczególny chronić kompozycję ich trzech składników.
Wysoko skoncentrowane składniki naszych produktów dbają o efekty działania, które przy regularnym stosowaniu widać i czuć już po kilku tygodniach.


Argireline®
Ten czynnik, zgodnie z przeprowadzonymi badaniami, zmniejsza ilość zmarszczek o 30%. Redukuje on głębokość zmarszczek i w przypadku regularnego stosowania zapobiega starzeniu się skóry. Jest to nasza nowa broń w dziedzinie „anti-aging”.

 • Wysoko- i niskomolekularny kwas hialuronowy
 • Oba produkty są do siebie idealnie dopasowane i uzpełniaja się w swoim działaniu. Razem dbają o znaczną poprawę regeneracji elastyczności skóry i tym samym o trwałą redukcję zmarszczek.

Produkty:

Sa3 Magic Lashes

Wyjątkowa mieszanka składników z olejku koralowca Plexaura homomalla (Black Sea Rod) i SymPeptide Xlash stymuluje cebulki rzęs i intensywnie pobudza ich wzrost. Ponadto składniki aktywne jak kwas hialuronowy, d-pantenol i biotyna dbają nie tylko o bardzo długi wzrost rzęs, lecz także o to, aby zachowywały one odpowiednią wilgotność. Już po krótkim czasie użytkowania rzęsy wyglądają zdrowiej i zyskują cudowny blask.

Oferujemy produkty dla klientów końcowych i salonów kosmetycznych.

    

    

   Masz pytania?    

   Marcin Mikulski
   ecoplus International Polska
   Sp. z o.o.
   Marynarska Point Phase II
   Postępu 15C
   02-676 Warszawa