Szukaj w treści

Silva GmbH

Naturalny, o niskiej zawartości alkoholu napój orzeźwiający na bazie Verjus

SILVA – wyjątkowo orzeźwiające, wyjątkowo pełne smaku!

SILVA to pierwszy na rynku austriackim naturalny napój orzeźwiający na bazie Verjus. Napój w umiejętny sposób łączy tradycje i nowoczesność, pomagając Verjus, sokowi z niedojrzałych winogron, powrócić w wyjątkowo smacznym stylu. Zawarty w napoju SILVA Verjus pochodzi wyłącznie z wyselekcjonowanych winogron z Dolnej Austrii. Uszlachetniony odrobioną soku z limonki i alkoholem (5,7%) z dodatkiem gazowanej wody źródlanej, napój SILVA jest orzeźwiającą, naturalną alternatywą dla klasycznych aperitifów i letnich drinków jak Aperol, Hugo, Spritzer czy Prosecco.

Silva nadaje się również wyśmienicie do mieszania z innymi trunkami, jak np. gin, ponieważ Verjus jest doskonałym nośnikiem smaku i optymalnie podkreśla poszczególne niuanse smakowe. Napój SILVA najlepiej spożywać schłodzony i czysty – obojętnie czy prosto z butelki czy z kieliszka do białego wina.

SILVA jest produktem wegańskim i pochodzi w 100% z Austrii. Napój dostępny jest w butelkach 0,2l i 0,75l we wszystkich sklepach SPAR w Austrii i online w sklepie INTERSPAR.

 

SILVA – zrównoważony napój

  • Wyłącznie austriaccy dostawcy
  • Produkcja i napełnianie w Austrii
  • Rozlewany wyłącznie do odzyskiwalnych butelek szklanych
  • Wspomaga regionalny rozwój
  • Skoncentrowany na tradycji i ożywieniu staroaustriackiej receptury
  • Wykorzystuje pierwotny „produkt uboczny” Verjus

 

Logo: ©Anja Merlicek
Produktfotos: ©Katrin Nusterer

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa