Szukaj w treści

softLED Dimming by SOFT-LED System GMBH

System regulacji oświetlenia LED

Żarówka, która nigdy się nie przepali, prawie nie zużywa prądu i do tego daje się perfekcyjnie ściemniać? O tym marzy każdy technik oświetlenia w teatrze albo operze. Umożliwia to firma soft-LED System, specjalista oświetlenia LED dla teatrów i sal koncertowych.

Przedsiębiorstwo rozwinęło innowacyjny system oświetlenia LED, składający się specjalnej technologii włókien żarowych LED połączonych z nowo zaprojektowanymi sterownikami ściemniaczy i perfekcyjnie przemyślanym interfejsem DMX.

Sytem ten pracuje z prądem stałym i pozwala kompletnie powoli bezstopniowo i bez migotania wygaszać lampy LED. Bezdźwięczne ściemnianie świateł na widowni jest ważne przede wszystkim w salach koncertowych i teatralnych.

Dzięki wyjątkowej oszczędności prądu o ponad 90%, koszty przestawienia się na system oświetlenia LED amortyzują się już w przeciągu 1-2 lat.

Zalety: 

  • Wyjątkowe odwzorowanie kolorów: index odwzorowania kolorów wynosi >90 i odpowiada tym samym najwyższym standardom
  • Brak ingerencji w bryłę historycznych budynków: system nie wymaga przebudów, istniejące okablowanie pozostaje nietknięte, wszystkie punkty oświetleniowe wymieniane są na lampy LED.
  • W 100% odpowiednie dla kamer HD, w 100% wolne od migotania. Pozbawione interferencji odtwarzanie zbliżeń i szybkich ruchów kamery
  • Brak konieczności serwisowania: odpada uciążliwa wymiana przepalonych żarówek. Żywotność 50.000h jest 50-krotnie większa niż tradycyjnych żarówek.

Wyróżnione dolnoaustriacką nagrodą za innowację przedsiębiorstwo soft-LED System odnosi sukcesy w kraju i za granicą. Oprócz znamienitych austriackich teatrów i sal koncertowych, jak np. Staatsoper, Volksoper, Volkstheater, Opera w Grazu, Landestheater w Salzburgu do klientów soft-LED zaliczają się także Meczet Beyler w Baku (Azerbejdżan) czy prywatna posiadłość w Doha (Katar).

Oprócz systemu softLED Dimming dla teatrów i oper, firma oferuje również specjalistyczne koncepcje oświetleniowe dużych powierzchni na stadionach (SMART ARENA).

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa