Szukaj w treści

SPÖRK ANTRIEBSSYSTEME GMBH

Kompleksowe rozwiązania, projektowanie, doradztwo i inżynieria w zakresie techniki napędowej, sterowniczej i automatyzacji

Już od 25 lat nazwa SPÖRK Antriebssysteme jest synonimem komponentów systemowych i kompletnych rozwiązań techniki napędowej, sterowania i automatyzacji!

W szczególności w ostatnich latach firma Spörk Antriebssysteme z siedzibą w Bad Vöslau rozwinęła się ze zwykłego dostawcy komponentów w kierunku kompletnych rozwiązań, projektowania, doradztwa i inżynierii!

Bez względu na to, czy chodzi o rozbudowę instalacji linii produkcyjnej, automatyzację procesu produkcyjnego, modernizację maszyny produkcyjnej bądź instalacji albo o implementację specjalistycznego projektu automatyzacji – Spörk jest w tym zakresie Państwa kompetentnym partnerem posiadającym kompletną ofertę!

Portfolio produktów i usług siędga od bogatej oferty zaawansowanych technologicznie napędów i komponentów napędów w obszarze mechaniki i elektroniki, rozwiązań inżynieryjnych i optymalizacji procesów aż do budowy szaf rozdzielczych, serwisu i przeglądów, jak również udostępnienia personelu do rewizji, mniejszych przeróbek albo napraw Państwa instalacji!

Produkty:

Budowa szaf rozdzielczych (zgodnie z projektem i produkcja na zamówienie), przeglądy i naprawy, gromadzenie danych dotyczących eksploatacji i maszyn, rewitalizacja maszyn i instalacji produkcyjnych, mechaniczne komponenty napędowe, elektroniczne komponenty napędowe, udostępnianie personelu.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa