Szukaj w treści

Styx Naturcosmetic GmbH

Wytwarzanie naturalnych produktów do pielęgnacji ciała i dla dobrego samopoczucia

Początki Styx Naturcosmetic GmbH sięgają roku 1915, kiedy to dziadek obecnego właściciela Wolfganga Stix eksperymentował z recepturami. W roku 1984 przejął on rodzinne przedsiębiorstwo i uczynił je znanym na międzynarodową skalę.

Od tamtego czasu Wolfgang Stix i jego 53 współpracownicy specjalizują się w produkcji naturalnych produktów do pielęgnacji ciała i dla zapewnienia dobrego samopoczucia.

Asortyment obejmuje obecnie 450 różnych produktów w branży odsprzedażowej o 300 produktów do pielęgnacji dla profesjonalistów branży Beauty & Wellness.

Udział eksportu w produkcji firmy wynosi około 70%.

Obecnie STYX NATURCOSMETIC GMBH posiada reprezentację w ponad 40 krajach, przy czym obecność na rynku azjatyckim (Rosja, Korea Południowa, Tajwan i Chiny) jest szczególnie silna. W Austrii produkty sprzedawane są w wyselekcjonowanych specjalistycznych punktach sprzedaży jak apteki, drogerie, sklepy ze zdrową żywnością, sklepy własne i sieci Taste & Beauty Shop.

Ze sprzedażą na poziomie światowym w roku obrotowym 2008/2009 powyżej 26 mln Euro i rocznym przyrostem obrotów na poziomie 25-30% STYX NATURCOSMETIC GMBH zalicza się w Austrii do grona firm odnoszących największe sukcesy.

Produkty:

Kosmetyki naturalne jak olejki eteryczne, ogród różany, ogród zielarski, Alpin Derm, olejki do masażu, mydła glicerynowe, aromaterapia, kąpiele, kosmetyki torfowe, szampony z henny, balsam CHIN MIN, ziemniaczany balsam do rąk, krem do masażu z masła koziego, masło Shea, Aroma Derm (linia dla profesjonalistów).

Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie www.styx.at

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa