Szukaj w treści

Thermokon Components GmbH

Efektywna energetycznie sensoryka inteligentnych systemów ogrzewania i budynków, która przyczynia się do redukcji emisji CO2 i zwiększenie przyjazności dla środowiska budynków

Mając ponad 25 lat doświadczenia na rynku i dysponując szeroką wiedzą techniczną, Thermokon jest właściwym partnerem w zakresie sensoryki systemów ogrzewania i budynków. Szczególnie efektywna energetycznie sensoryka redukuje emisje C02 i zwiększa przyjazność budynków dla środowiska.
Thermokon oferuje wiele rozwiązań czujnków temperatury, wilgotności, jakości powietrza, ciśnienia, przepływu, jasności albo ruchu. Dodatkowo w centrum naszej działalności stoją urządzenia sterowania pomieszczeniami o nowoczesnym wzornictwie, które umożliwiają jako wielofunkcyjne jednostki sterujące regulację oświetlenia, temperatury, żaluzji itp. we wszystkich pomieszczeniach. Bezprzewodowy i bezbateryjny system radiowy EasySens® uzupełnia portfolio produktów.
Zupełną nowością w programie jest „climaView“. Nowe rozwiązanie Thermokon w chmurze obliczeniowej bardzo szybko umożliwia wgląd w słabe punkty w energetyce i strefie komfortu danego pomieszczenia. Dzięki „climaView” można obserwować i optymalizować z każdego miejsca na ziemi poszczególne nieruchomości.
Thermokon z siedzibą w Niemczech i oddziałami w Austrii, Szwecji, Chinach, Szwajcarii, Ameryce Północnej i Norwegii, biurem sprzedaży w Rosji oraz międzynarodowymi partnerami handlowymi jest obecny na całym świecie i eksportuje swoje produkty do 80 krajów.

Produkty:

  •  „climaView“ – monitoring klimatyzacji i energii za pośrednictwem narzędzia online z każdego miejsca na świecie
  • EasySens® - samowystarczalna energetycznie automatyka budynku w technologii radiowej
  • Wielofunkcyjne urządzenia sterowania pomieszczeniami
  • Czujniki jakości powietrza, temperatury, wilgotności i jasności
  • Mierniki temperatury, manometry, przełączniki ciśnienia i przepływu

Szukamy: Producentów kotłów grzewczych, pomp ciepła bądź instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz deweloperów, projektantów domowych instalacji technicznych i integratorów systemów.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa