Szukaj w treści

Toolprotect by Ing. Christoph Cepak

Ochrona piły łańcuchowej z wytrzymałego i elastycznego przemysłowego tworzywa sztucznego Chroniące przed wypadkami przy pracy.

Toolprotect: Maksymalna ochrona dla Ciebie i maszyny, dla łańcucha i prowadnicy!

Uchwyt do piły łańcuchowej z wysokoelastycznego twaorzywa sztucznego

Toolprotect oferuje ochronę dla pił motorowych o długości prowadnicy do 50 cm i nadaje się do indywidualnego i przemysłowego stosowania. Materiał, przemysłowy wysokowytrzymały elastomer, dzięki swojej elastyczności zapobiega uszkodzeniu całej piły łańcuchowej podczas wymagającego profesjonalnego stosowania. Minimalizuje on również ryzyko skaleczenia się operatora.

Minimalna ilość miejsca na montaż 

Elastyczne mocowanie wymaga powierzchni o wymiarach jedynie 12x12cm i nadaje się przez to w szczególności do wykorzystania tam, gdzie jest mało miejsca, np. w koszu na wysięgniku do pielęgnacji drzewostanu albo w leśnictwie na wciągarce albo wysięgniku.

Znak jakości KWF PROFI

Toolprotect posiada certyfikowany pas zabezpieczający piłę łańcuchową. Inż. Christoph Cepak zwrócił szczególną uwagę podczas projektowania uchwytu na współczesne wymogi maksymalnego bezpieczeństwa i walorów użytkowych. Austriackie kuratorium ds. Prac Leśnych i Techniki Leśnej (Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik - KWF) przyznało Toolprotect znak jakości PROFI.

Masz pytania?    

Marcin Mikulski
ecoplus International Polska
Sp. z o.o.
Marynarska Point Phase II
Postępu 15C
02-676 Warszawa